Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornel

    veterán

    no, most mentem egy hosszabb etapot, budapest-eger (mellett kicsivel), 5.0-án áll a BC nullázás után, szóval valóságban olyan 5,3 körül alakul a fogyasztás a 195-ös gumival, ugyan úgy mentem, mint eddig, 90-100 között, illetve lakott területen belül a megengedett sebességgel, előztem is azért párat, nem nagypapásan jöttem :D szerintem a túlfogyasztás 2-3 deci körül lehet a szélesebb és nehezebb kerekek miatt, azt sajnos eléggé érezni, hogy jelentősen megnőtt a rugózatlan tömeg, főleg rossz úton, normális úton szinte észrevehetetlen. azért szükség lesz a koni str.t gátlókra, ezekhez a nehezebb kerekekhez. viszont vissza fogok térni a 0w20 olajra, így ott megspórolok 2-3 decit :) jó lenne valahonnan sustina 0w20-at lőni :)
    gyorsulás biztos rosszabb lett a rugózatlan tömeg növekedése miatt, mondjuk legalább nem fogok egyik sávból a másikba cikázni, ha a nyári kerék van fent :D
    egyébként ami nagyon állat, hogy kanyarokban nagyon betapad, kerecsend-eger között 110-120 megvolt kanyarban is, ültetés előtt 175-ös kerekekkel 90-nél esett le az útról ;]

Új hozzászólás Aktív témák