Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    válasz Doze #14055 üzenetére

    Pedig hidd el hogy nincs benne 150e csak 80e. Onnan tudom hogy itt van egy fizetős oldal ahol meg lehet nezni a kocsi történetet. Es mivel ez nem import auto volt ezért mar az első km-t itt tettek bele. Minden dokumentálva van. Es ez az oldal amiről beszélek kiírja ha tekerve volt az óra, mivel amugy itt nem illegális az ilyesmi csak baromi drága. Ennél a kocsinál meg szerintem meg sem érne tekerni. Mondjuk azt is jo figyelembe venni hogy itt svedben a tel hosszabb es soznak mint a vadbarmok ha kell ha nem. (Múltkor reggel mentem melóba es jött velem szembe a soszoro +6fok-ba. Jol telibe is szórta a kocsi elejét pedig mar majdnem hogy megálltam annyira le lassitottam.) na szóval a lényeg hogy itt elég hamar le amortizalodnak a kocsik sajnos. Főleg a rozsda itt a legnagyobb ellenség ugye a sok só miatt:( a szelep hézagot en is ki tudom mérni hézag merovel nem?) vagy valami nagyon spéci szerszám kell hozza?

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák