Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    senior tag

    válasz Szajo #50494 üzenetére

    Majdnem panelban, társasházban lakom, egy fűtött garázs van, abban meg van már egy másik autó, sajnos a kettő nem fér be. Lenne lehetőség másik garázst építtetni, de ez a megoldás 1xűbb, és olcsóbb is. A szomszédnak van egy nagy Ford-ja, abban szokott dübörögni télen az állófűtés, nagyon muris. Beszéltem vele, azt mondja, 15-20 perc elég ahhoz, h kellemes hő legyen a kocsiban és leolvadjon a fagy az ablakokról. Magamról lenne szó, nem érdekelne, de a nejem fázós nagyon, Őt akarom kímélni. Az meg vitathatatlan, h nem éppen olcsó. Maga a készülék nem is annyira (-Webasto Thermo Top EVO4 (4 kWatt) készülékre 196.500 Ft+ÁFA ) de van valami beszerelő készlet amit írtál, van még munkadíj, kezelő, távvezérlő, ha esetleg mobil appal akarod az is 120 plusz fa, szóval az "apróságok" teszik költségessé.
    #50492M_AND:
    Minden autómhoz vezetem-vezetek egy Excel-t, itt nemcsak a kötelezőket, de írom az összes költséget, a tankoláson kívül. Szerintem nem lehet fejben tartani mindent. Nagyon hasznosnak tartom, átlátható és informatív.

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák