Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz AMD Power #50416 üzenetére

    Nálunk Dayco-k küzdnek a BP-i forgalomban, eddig még bírták mindegyik autóban... Csak ki kell cserélni amikor elő van írva, vagy ha a benyúlása sok. ;) Én a filtront venném vagy a nipparts-ot, esetleg mahle.
    Pollenszűrőt se hagyd ki kérlek, és amikor cseréled a pollenszűrőt, akkor dobj be egy fertőtlenítős klímabombát... mégiscsak NÉBIH na, ki tudja milyen döglött patkányt utaztattak a csomagtérben. :DDD Ha megcsinálják a váltót, akkor szerintem friss olajjal fogják feltölteni, úgyhogy nem biztos hogy csereérett lesz, viszont a motorolaj leeresztőjén az alátétet sem írta senki és az akkura is méress rá, valahol, nehogy az törje majd le a jó kedvedet egyik reggel. ;)
    Az NGK ennyi lesz, kár rágódni rajta, a Denso még drágább... Keress rá a gyárira, linkeltem itt feljebb valakinek az egyik suzuki alkatrész webshopot, ott vannak helyettesítők és ugye nem mindegy hogy 40k vagy 25k a 4db... :R

    @tboldi: A Nipparts-al meg a Jakoparts-al mi a gond? Előbbi gyári beszállító még a Hondánál is, utóbbi a középmezőnyös utángyártó, én használtam JP-t is meg H+B-t is, sosem volt bajom velük, a gyári Toyota logós légszűrő meg foszlott 8.000km után mint öreganyám bugyogója...
    Persze hogy a Motylgear-t ajánlod, mert Motul fan vagy. :P Én Xado-t használok váltókban (kézibe: [link], automatába: [link] ). Szerintem egy Syntrans elég lenne neki bele, de most látom beoltották ezzel az Eneos mániával, úgyhogy elengedtem. (Nippon Oil az Ecstar is, csak gondolom mivel gyári olaj, ezért arra szigorúbbak az előírások és ezért a kutya sem tart belőle raktáron itthon, mert q*** drága, tehát eladni nem tudná, amikor ott van a totalcar és egyéb szakmaiatlan, cserébe jól marketingelt média hátszele az Eneos-nak, bocs, már kikívánkozott, de gondolom nem én tettem fel egyedül a kérdést h az Ecstar miért drágább itthon mint az Eneos, ami a fő brand lenne...)
    A Bosch ugyanez, sokan hamisítják (gyertyáit pl) és széles körben "lő", vannak autógyári minőségű cuccai meg low-budget cuccai (ablaktörlő 780HUF/pár az Auchanban), ha megnézel egy alkatrész ellátót akkor Bosch és Bosch között árban is szokott difi lenni. :U
    Én az olcsón kakát híve vagyok, ha már valami gagyira futja csak (ritka eset), akkor legalább a legolcsóbb legyen. :D

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák