Új hozzászólás Aktív témák

  • a_tesz

    Korrektor

    válasz Chereiose #49900 üzenetére

    Ezt érted "facelift" alatt? Link

    Csak mert ez egy egész más autó az előzőhöz képest, szerintem az oldalindexen és a hátsó ködlámpán kívül egy közös alkatrészük sincsen, hiába tűnik elég hasonlónak. Például a motor és a váltó is egész más. Nekem ilyen van, 2012-es, ezekben már a K12B motor van, 1242 köbcentis, és nagyon más, mint az előzőben (szüleimnek olyan van, 2007-es, és elég sokat mentem vele régebben, szóval van összehasonlítási alap).

    Én dimbes-dombos vidéken használom, szomszéd faluból járok be vele dolgozni a munkahelyemre főleg, 7-8 km x 2 naponta, meg néha a városban boltról boltra járás szokott még lenni, így mutat nekem 6,8-at a fedélzeti, és két decit csal lefelé a tankolásokból kiszámolva, szóval 7 liter a valós fogyasztása. Szerintem sok, de a fogyasztás azért lábfüggő is, én meg szeretem azért haladósra venni a figurát. Egyszer rávettem magam és egy tankot kijártam ilyen hétköznapi nyugis vezetéssel, akkor 6,1-re jött ki a számolt fogyasztás, de állítólag lehet ezekkel még kevesebből is eljárni, nyilván helyfüggő is, pesti folyamatos dugóban úgyis több lesz, országút 70-nel meg 5 alá is be lehet nézni.

    スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

Új hozzászólás Aktív témák