Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Dvix #46170 üzenetére

    Vitara (2019.11.hó 1,4T GL+ részecskeszűrővel hybrid nélkül):
    B oszlop vezető oldalon vmi cicceg kicsit rosszabb úton (gyakorlatilag itthon bárhol ;] ), szélzaj van rendesen. Fényezése jó (bár nem mértem körbe...), utasoldali ajtóban mintha rezegne az üveg nagy oldalszélnél, csomagtérajtónak lelke van, hátsórendszámtábla úgy csörög mint egy öreg ZIL-nek... Csomagtér oldalsó rekeszeinek műanyag rögzítője szeret kioldódni, de a pattex mindent megold. ;]
    A központi műszer menüjébe csak akkor tudok belépni, ha reset-eli az addigi fogyasztási adatokat :W , beázás nincsen.
    Váltó gond a 6 gangosokban szokott lenni, hogy hidegen akad a kettes, ezt nem sikerült orvosolni még, de rá lehet érezni...
    A hátsó üléssor biztonsági öv visszajelzői még mindig cirkuszolnak, jelentem csipog is, nem csak villogtatja a műszerfalon!
    A Hi-Fi (muhaha) nem top5 minőség, de nem is élvezhetetlen, a szélvédőmosó betöltője eléggé hülye helyen van, sok dolgot el lehet áztatni az 5lityissel ha nincsen kéznél egy tölcsér, én félbe vágtam egy 2L-es kólásüveget, azóta egy álom, minden száraz marad.
    Központi egység kicsit lassan döbben rá hogy rádugtam a telefont, de ez még bőven élhető.

    Összességében én olvastam a népítélet és egyéb tömeghisztériakeltő oldalakon olyan véleményeket, hogy sírtam (meg szájba is vágtam volna a fillérb***óspúr gyökereket)...

    A zörgéseket meg engedd el nyugodtan, mert még a bakancs előtti "miautónk swiftek" is állndóan cicceget, zörgött, berregett valahol (ezt olyan tulajtól tudom akinek 3 is volt sorban, mindet újonnan vette), úgyhogy aki ezektől mentes autót akar, az 10guriga alatt ne is keressen...

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák