Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz #40993792 #45694 üzenetére

    " az messze van az infarktust okozó állapottól"
    Nyugtával dicsérd a napot, blakey még nem nyilatkozott. ;)

    @ncc1701: Én melósautónak mindig ilyen leharcolt 10+ éves szívóbenzinest használtam, a mostani melóhelynek örültem, mert vatta új i30-at kaptam... hát azóta ez megváltozott. ;]

    @Herczi: Aki profi, az profi, nekik ennyi is elég, mi meg egy picit részletesebbre gondoltunk...
    Szerintem patentok tartják, és jobban szeretik az eltörést választani...plusz te nem fogod tudni olyan szépen visszarakni, mint Esztergomban. ;) Ami felrakja robot, azon egy akkora megfogófej van, mint maga az ajtó és egyenletes nyomással préseli fel mindenhol...

    @tboldi: Nekem nincsen se garázs se műhely, az hogy vminek az otthoni parkolóban vagy az út szélén töltök utána, kb nincsen difi, csak előbbinél közelebb van a segítség. (autószerelő 3 utcával arrébb, bosch szervíz) A kocsik csillaggarázsban állnak, úgyhogy ősztől tavaszig ablakmosózva indulok el, mert nem látok ki a kosztól. ;]

    @donbig: Bocsi a késői reakcióért, igen a hungarocell jó megoldásnak tűnt nekem is, inkább attól félek h a vágásoknál peregni fog szét... impregnált OSB lapban gondolkodtam még, vagy valamilyen faárúban, mert azt tudom itthon dekopírral vágni és facsavarral "összekendácsolni". :DD

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák