Új hozzászólás Aktív témák

  • Kolondrum

    félisten

    válasz dunc #63260 üzenetére

    Így is lehet nézni, ez a ti oldalatok, én meg úgy tekintem, hogy igénytelenség a ti oldalatok. Persze ennyire ez nem egyszerű és nem is igaz, de kifejezi amit a másik oldaláról gondolok. Van ennek másik fele is, az ignist Asszony teljes hosszban végig húzta ágakkal, kb 2 perc alatt lszrtm. Az nem érdekel. Tény, hogy azzal parkolni sokkal lazábban tudok, sőt, aki nem jól parkol az pont tőlem féljen. Most is esik kint, így az ignis megy ki ma, ezt most döntöttem el, ha elállna most akkor is verné fel a sarat. Ha mégis kimennék, akkor ha hazaérek lemosom, esőben is, majd szárazra törlöm. ;] Amikor asszony 1* meló után korom sötétben nézte, hogy szakadó esőben mosom az autót, beállok, szárazra törlöm és egyébként már itthon voltam 20 perce. :)) Télen nehéz, el van zárva a kerti csap, bentről kihordani a melegvízet az nem járható.
    Ha azt hiszed ez túlkóros van aki e felett tolja. Pl akitől az elufelnit vettem és maradt a kintakt, ő a vitara balesetem után kevesebbet ment autóval és mesélte mennyire nagy stresz a lidlnél bevásárolni :D Van egy ismim akit ha ütsz, akkor sem hajlandó leállítani a motort megállás után azonnal, sőt addig el sem indul még az autó le nem ejti az emelt alapjáratot. Na az a pont már nekem túl sok.

    Qtya123! A wax nekem is ritkán fér bele, de van az is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák