Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz yaneez #62865 üzenetére

    Nos én nem tudom, de nekem újkorában extraszar volt a váltó, ezerre úgy bejáródott majd 11ezernél lett a 2. novembere, addig elvoltam vele de akkor elvittem saját szakállra váltó olajat cseréltetni, mert nem csak a 3ast, hanem semmit nem vett be. Hirtelen egy reggelre mintha tönkrement volna a váltó 1es kapcsoláshoz pld állóra kellett fékezni, különben nem vette be, de úgyis csak alig. Mondjuk azt addig is. Kigurultam egy útra, bokortól nem láttam szét, jött valami, szúrni akartam hátramenetet nem sikerült, aztán 1est asse. kikerültek inkább én meg álltam mint egy farok.
    50km kocsikázás után városban nem lehetett vele közlekedni, nagy erővel is alig kapcsolt.
    Bement a szervízbe, kijött egy belevaló 75W olajjal és a kapuban ahogy átvettem azt mondtam ez fasza. Gurultam vele egyet 6ból 2be magától repült be 1 ujjal, de az az olaj meg hidegen mórikázott később, illetve 1ből 2be volt rémszar. Most én tettem bele a következőt itthon, hát.. jó ez, legalábbis nem olyan rossz mint volt. Nem tudok olyan olajat mondani amitől varázsütésre tökéletes lenne.

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák