Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz Gyöször #62547 üzenetére

    A kérdéseidre válaszolva az körvonalazódik, hogy ez valóban nem gyári cucc lesz, meg látom azóta racerx hozzászólása is ezt az irányt erősíti.
    Amúgy milyen trógerség már, hogy márkaszervizben, gyakorlatilag egy csomag tartalmaként "téli csomag" megrendeli bele a jobbágy a cuccokat drága pénzért és nem gyárit tesznek bele. Én azt hittem a márkaszerviz az = gyári cuccok....

    Szóval a kérdéseidre a válasz:
    Nincs a műszerfalra ragasztva semmi utólagos cucc, mint sok utángyártott parkoló radarnál.
    De most így erről beszélve az is feltűnik, hogy míg a GLX-ben a gyári parkradarnak van egy kikapcsoló gombja, ha jól emlékszem a bal térd felett a műszerfalon, ennek nincs.

    Továbbá az LCD kijelzőn gondolom ennek kellene lennie: [kép]

    Nekem nem jelenik meg semmi, a dolog menete az, hogy mikor hátramenetbe rakom, akkor ad egy darab csippanás szerű hangot (nem pont ugyanolyan típusút, mint magának a visszajelzésnek a csipogása) és utána, ha elkezdek tolatni, akkor abban a hátsó hangszóróban amelynél az akadály van (ha középen van, akkor értelem szerűen mindkettőben) hallom a csipogást.
    De kijelzés és P gomb nincs, mint a GLX esetén.

    A szenzorok ott vannak, ahol a GLX-ben is, ez az enyém: [kép]

    MÁS:
    Gondolkozom a légterelőn, de nem a bepattintós fajtát, mert elég vegyes véleményeket olvastam azokról.
    Ragasztottal van esetleg tapasztalata valakinek? [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák