Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz tboldi #46518 üzenetére

    Voltak alternatívák, csak azok árban zsebbenyúlósabbak lettek volna:
    [link] BGS106/TK-S106
    [link] Navitel MR250
    Ha ez szétmegy, az utóbbi lesz szerintem az utódja...
    Meglátom, még nem tudom, igazából eami megoldásán is agyaltam sokat, hogy venni két egyszerűbbet pl: [link] egyet előre és egyet hátra és akkor azt a kb 6m kábelt amit beraktam ki is szedhetném és még jobb lenne a képminőség is... egyelőre ez marad, ha lepusztul gondolkodok tovább...
    Momentán nem szerettem volna 30-40 ezret beáldozni rá, a lényeg ezeken is látszik, az elmúlt 3 koccanásból 3-nál jól jött volna:
    - Amikor belémtolatott majd úgy szállt ki mintha én mentem volna neki hátulról, majd amikor felhívtam a figyelmét a térfigyelőre és arra h tárcsázom a rendőröket, akkor ezt mondta: "Szerintem egyik autónak sem lett semmi baja, vegyük úgy hogy nem találkoztunk", ezzel kezetnyújtott és elhajtott...
    - Megyek a sávomban erre balról index minden nélkül jönnek rám, elhúztam a kormányt a parkoló autók felé (tudom, hülyeség volt), de az egyik hölgyike pechemre messzebb parkolt a padkától, úgyhogy a két autó sarka összeakadt, pafff... mivel rendszámot nem láttam...
    - Záróvonalon beugrik elém a Corsa a lámpa előtt 5m-el majd beleugrik a fékbe két lábbal mert rájön h sárga... szemerkélő eső, folytassam? Na, ki volt a hibás?

    Egyet tippelhetsz kinek a kötelezője fizette... ezeket...

    Azóta a telefon mindig ott figyelt a dashboardon, voltak akik emberkedni próbáltak (büntetőfék, futómű ellenőrzés előttem 3m-el, bevágás elém többször is), de amikor a telefonhoz nyúltam rájöttek h nem véletlenül... ;]

    Nem akarok én "önkéntesrendőrködni" (mert én sem vagyok tökéletes és szabályos minden körülmények között), de nehogy a sok tahó azt higyje h mindent megúszhat, ne én fizessek már más hülyeségéért... fizettem már eleget, ami az enyém az enyém, bevállalom, mint ahogyan a kollégám felesége elé is odaálltam és bocsánatot kértem h veszélybe sodortam a férjét meg összetörtem az autójukat... fatertól is bocsánatot kértem az Avensis-ért, amikor a corollát meghúztam, mert nem figyeltem, akkor is megmutattam a faternak amint hazaért, elvittük együtt a fényezőhöz, megcsinálta, kifizettem, ennyi.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák