Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Dvix #46175 üzenetére

    Adok akkor tippet, én hogyan csinálom:
    Ajtó becsuk, utolsó 5-10 centin megállít, elszámol 3-ig, majd egy határozott mozdulattal becsuk. Ez azért kell hogy a "szélvihar az utastérben" elülljön és akkor nem pattan vissza az ajtó.. meg nem árt ha nem a nyitógombnál fogod, mivel elektromágneses a zár...

    A rendszámtábla megoldható 3M-es kétoldalú ragasztóval, nekem a tartó alján van egy vékony szivacs csík, hogy legalább a festést ne verje össze...

    Amit kihagytam a fejegységről: AndroidAuto nagyon faja, csak hangvezérlés nem akar működni (magyarul, németül, angolul, románul és japánul sem ért! mindenre ennyi a válasz: "nem tudom hogyan segíthetnék ebben") és a legutóbbi update óta nem játsza le a telefonon lévő mp4 meséket a gyereknek, amitől apuci bús-bús panda lesz... :O
    Cserébe ingyen Deezer és Waze, Messenger üzeneteket és SMS-eket erősen tört magyarsággal felolvassa egy érintésre, a kihangosítója is eléggé jó dolog, de a bluetooth-t bekapcsolva hagyja a telón kilépés után... (egy fekete pont nekik, úgyhogy csak 4 csillagot kapott a Play-ben tőlem ;] )

    @zzz03: Azaz. ;] Az akadó váltó is ilyen, 3-4ezer km után állítólag megszokod h hidegen kihagyod a 2-est. ;]

    @PeterPH: Köszönöm, megnézem majd, mert ez így idegesítő, főleg hogy most nézem a TPMS adatokat az össze-vissza guminyomás adatok miatt... (jobb hátulról kevesebbet mér mindig 0.13-0.14 bar-al, téli-nyári szett dettó, pedig 2,8-ra fújtam őket)

    @SyMbioTe: De amint belépett ki is reset-eli az esztimált hatótávot meg az átlagfogyasztást és a napi számlálót is... :W

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák