Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz taranis #46096 üzenetére

    Megpattant a festék rajta... azt ha megpróbálják visszhúzni tuti le fog pattani...
    Azért a ragasztott koptatók szerintem maradhatnak (maszkolószalagról ezek sem hallottak még!? :F ), egy ügyesebb karosszériás ezt simán kihúzza neked és egy fényező max elködöli, nem festik újra a komplett ajtót... meg a hátsót. :W Akkor már fújjuk a tetőt meg a küszöböt is (meg az első és hátsó sárvédőt), mert ott is el fog ütni basszus... de ha a tető akkor már túloldalon is... sosem értem meg a márkaszervízeket... Fényeztesd telibe az egészet, az a biztos, akkor tuti nem fog elütni sehol. ;]

    Szerintem kérdezz meg egy független szervízt is, azért ez egy horpadás csak kb, semmiség, nehogy már két ajtót kelljen ezért fényezni meg 4db díszcsíkot cserélni. De a sérült festéket muszáj lesz javítani, mert hamar virágzásnak indul a korrózió... főleg ha alá jut, lásd mazdák...
    Ha visszaolvasol néhányat akkor láthatod mi történik egy baleno-val ha nem javítják ki időben az ilyen hibákat.
    Mellesleg ha rám hallgatsz, kihagyod a casco-t ebből, mert az egy rém drága horpadás lesz akkor. ;) (utána joggal fogod neki mondani hogy "Drágaságom" :DD )

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák