Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz #40993792 #45981 üzenetére

    Vidéken a szomszédom volt a gumis, az volt a jó világ, reggel elvitte a kocsit és nyitás előtt megcsinálta, én meg vittem utána a bringáját. ;]
    Itt a hírhedt fővárosunkban sajnos be kell "csak" csalni az ügyfelet, utána úgyis csak az új gumiról kapsz számlát...
    A mostani gumisom mindenről kétoldalas papírt nyomtat (30 forintos szelepsapkáról is!), de sajna olyan áron is dolgozik...
    De hogy ellenpéldát is mondjak: [link] Nem valami bizalom gerjesztő cég, az arcok sem, viszont évekig oda hordtam a régit, feleségemmel, gyerekkel, sosem volt gond velük (illedelmesek, tisztelettudóak voltak), mindig jófejek voltak és korrektek, egészen emberi áron dolgoztak és mindig alkuképesek voltak, ha én néztem be vmit akkor is... nem várták el sosem a jattot, persze mindig kapott a srác egy ötszázast zsebbe.

    @tboldi: Lehet szegény dethroner-nek csak ennyi gondja van, h az ESP beavatkozik, de lehet más is. A w140 futóművét zsírban kellett tartani, akkor csendes volt, de a monroe-k nagyon nagyot dobtak rajta még 255/45ZR18-al is kényelmes volt.

    @pjen: Fűrészfogas kopás okozná?

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák