Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz a_tesz #45640 üzenetére

    Igen, értem mire gondoltál, pont ezért írtam h mindenkinek mások az igényei/musthave szükségletei, én bevállalok 10 évente egy turbófelújítást/cserét a jobb menetdinamika érdekében, de a többlet fogyasztás sem zavar ha az autó biztonságosabb. (egyen fél literrel többet mert nehezebb 400kg-al, de legyen benne több anyag is és nem elektronika vagy akku)
    Persze ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy neki mi a fontos, nekem például nem kellene a bőrülés vagy az összkerékhajtás (ha fizetnének érte sem), de egy adaptív tempomat vagy egy vészfékasszisztens már jobban hangzik.
    Köszönhetően az EU-nak meg sok más dolognak a szívóbenzineseknek kezd leáldozni a csillaga (mint annó a szívódízeleknek), ami a tartósságukat tekintve igen rossz hír azoknak, akik nem engedhetnek meg egy új autót maguknak még hitelre sem...
    A lényeg hogy nehéz ezt így elmagyarázni, a mazda zoom-zoom-nak meg minden egyéb flancos néven hívja, én vezetési élménynek és rugalmasságnak nevezném, de ezek sem igazán jó szavak rá...

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák