Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    Urak, mindenki álljon meg egy percre, gondolkodjunk és nyugodjunk le...

    Kereslet-Kínálat görbe?
    Így megy ez, tudjátok mennyit kell várni egy új CHR-re (az árát most hagyjuk)? Nézzetek utána...

    Ne felejtsük el hogy a Suzuki pont a szívóbenzines motorairól vált híressé, alul étvágytalan, felül nyomatékos, és ami nekünk (átlag magyaroknak) a legfontosabb: igénytelen. Mi (tisztelet az igen ritka kivételnek) úgy járunk az autószerelőhöz mint a fogorvoshoz, ha nagyon muszáj elmegyünk, de amíg nem muszáj az utcájába se hajtunk be, mert az is tízezer már. Ennek fényében, kérdem én, megéri megvenni a használt 60-100ezret futott verdát drágábban mint a nullkilóméteres 3+7 év garis Hybrid-et!? A hülyéknek és a fafejűeknek maximum, én nem venném meg, ezért is vettünk újat, de ezt már korábban megénekeltem...

    Nem csodálom hogy ez kell a népnek, és a fent említett görbe újabb igazolást nyert... 1,6szívó benzin, benne egy csomó kényelmi kütyü, nem egy Audi q7, de nem is annyi az ára és az elkövetkezendő 5 évben a szerelőt nem is látod, csak évente egyszer amikor olajat cserélsz, ezen kívül használod, tankolod, ütheted, vághatod, csak legyen benne víz meg olaj megfelelő hőfokon, elnyűhetetlen darabok... no de hybrid, majd ha szétmegy akksi... lesz ám fejfájás :Y
    Kérdezzétek a Prius MK1 tulajokat , tudnának mesélni mennyibe kerül az a 2l/100km fogyasztás különbség...

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák