Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz ncc1701 #44814 üzenetére

    Elmentem észak-kelet pestről székesfehérvárra és vissza amikor új volt (első útja volt) autópályán és akkor 6,2-t írt a fedkomp, mert az "osztyapenkónál" nulláztam. Próbálgattam a tempomatot, dudát, fényszórókat, féket, téligumi mennyire tapad stb. Ez egy szombat délutáni program volt, és ha már ott voltam a fogyasztást is megnéztem.
    Én nem decizek, nem szeretem ezt a fogyasztás lobbit, mert nem hiszek benne. Évente megyek 10-15ezer km között, 1deci a fogyasztásban az erős 10-15L/év, ami még 500forintos üzemanyag árnál is évi 5ezer forint, nem ez a legdrágább (és legfeleslegesebb) tétel szerintem egy autó fenntartásán...
    A világ üzemanyag tartalékairól meg annyi véleményem van, hogy sokan majd csak akkor fognak megoldást keresni a problémára, ha már MadMax stílusban öljük egymást halomra 2 gallonért... a környezetvédelmi normákról is hasonló a véleményem... majd ha csak oxigén palackkal a hátunkon tudunk kilépni a szabadab, majd akkor vakarjuk a fejünket, h ejjj hallgatni kellett volna az okosabbakra és nem csak a profitot hajtani...

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák