Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    különböző okokból kifolyólag nekem is megadatott a választás lehetősége, hogy milyen olaj is kerüljön a Swiftbe és nézelődtem 0w16osok terén, LM és Eneost találtam az Ecstar mellett.... a LM kifejezetten amcsi/ázsiai autókba lett kitalálva, nagyon gondolkodom rajta, mert a Passattal sem volt semmi problémám (igaz egy olajtól sosem tudhatom, hogy mi lett volna ha.... rossz), így szimpatikus a dolog, csak most elgondolkoztam picit az oldalakat látva, amiket megosztottatok tapasztalatokat

    azt eddig is tudtam, hogy előszeretettel öntik bele a 16os helyett a 20ast, ezt megelőzve eleve 16ost kértem volna bele, de mivel se gari már az autóra se semmi, így az is kérdéses, hogy érdemes-e szakszervizbe vinni, de még mindig itt van a mérleg azon nyelve, hogy pár év múlva a vevőnek mennyit fog jelenteni az, hogy szakszervizbe lett szervizeltetve avagy sem :)

    ui.: gari miatt pedig semmi pánik, csak be lett fogva az autó szexitaxinak [kép] és köszöni szépen jól vagyunk :)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák