Új hozzászólás Aktív témák

  • AMD Power

    titán

    válasz [CS]Blade2 #50984 üzenetére

    Az tuti ,hogy rengeteg a kókler, hozzá nemértő mekmester. Sajnos én is találkoztam már ilyennel.

    Sajnos márkától függetlenül iszonyat sok szakszervizes story-t hallottam már. Nekem is volt ilyen. VW Polo Classic imo hibás volt. Porsche Pestnél csinálták. Reggel elvittem a kocsit délután hívtak ,hogy kész van de van egy "kis" probléma. Bementem elém nyomtak egy papírt ,hogy gépjármű közúti forgalomra Alkalmatlan a fékrendszer hibája miatt, és csak saját felelősségre vihetem el az autót. Ez a saját felelősség + alkalmatlan szó feketével ki volt emelve! Ajánlat a fékrendszer javítására 167e Ft. Autót persze elhoztam. Menet közben felhívtam egy edzőtársamat aki az Opelnél dolgozik a szervizben. Kérdeztem tőle ,hogy bent van e és rátudja e rakni a kocsit padra stb...... 30 perc múlva már az autó a padon volt. Mint kiderült Semmi baja nem volt a féknek!!! Nem mentem vissza a papírral a Porsche Pestbe mert valószínűleg a rendőrok visznek el onnan. :U

    10-ből 9 embernél ez tuti ,hogy bejön és megcsináltatja a nagy semmit! 167.000Ft-ért. (2011-ben)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák