Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz TommyY2 #49360 üzenetére

    Igen, alapból BP-en defektet javítattni nem egyszerű, mert azonnal senki sem áll neki, max szezonon kívül ha nincsenek leterhelve. A mankókerék az első gumisig jó, de én emiatt jöttem már haza Horvátországból 80-al éjjel... nem sírom vissza azt az utat... és a végén kuka lett a mankókerék, mire hazaértünk "tükörradiál" lett. ;] (#csakaracse :D )

    Én sokszor hetekig járok a pótkeréken, úgyhogy nekem ez alap... vagy azért mert meg kell várnom a fizut vagy azért mert egyszerűen egy gumis sem ér rá...

    Mankókereket mindenképpen hátra tedd, ha első defekt, akkor leveszed először a hátsót, oda felteszed a mankót, majd az első (defektes) helyére felteszed amit hátulról levettél, defektes csomagtartóba a cuccokkal, majd 40km múlva újra ráhúzni a csavarokra mindkét keréken. Az első gumisnál (nem a másodiknál vagy az olcsóbbiknál vagy majd a bejáratotthoz) megcsináltatod és megy minden vissza a helyére, mert ezek a mankókerekek 80-100km futásra vannak tervezve, sokkal többet nem bírnak ki... :B

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák