Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz simonjoe #49337 üzenetére

    Én ezért megyek olyan szerelőhöz akihez vihetem az alkatrészt és a szemem láttára szereli be ha kérem, szájhúzástól mentesen. Azért szoktam néha velük rendeltetni, mert ha én veszem meg pl a kuplungszettet akkor 48ezer a Valeo, ha ők rendelik akkor 36ezer, a munkadíj ugyanannyi, és amit ők rendelnek bele az ha nem passzol - mert mondjuk 212mm-es helyett 214mm-eset rendelt - , akkor 12 órán belül hozza a jót a futár, csak egy telefon és délután hozza a jót vagy másnap délelőtt ha a délutános járat már elindult és elviszi a rossz méretűt... ha én veszem akkor rohangálhatok utána a számlával last minute az autó meg darabokban. Volt már olyan is h megnéztük és megmondták hogyha én bemegyek érte akkor olcsóbbra jött ki pl a fékbetét, mert pont akkor nem volt raktáron ott ahonnna ők kapják olcsóbban. Úgyhogy elmentem én megvenni és beszerelték a szemem láttára.
    Mondok másik példát is, a régi autómba 4 féle olajszűrőt írt az összes adatbázis, de abból csak 1 olyan volt ami passzolt hozzá, a többit nem tudtad rátekerni, mert nem stimmelt a menet... Amikor először vittem hozzájuk olajatcserélni (próbavásárlás ;] ) akkor rögtön húzták a szájukat h "biztos rávaló az olajszűrő!? tuti elég lesz bele az olaj?", na ezért nem szeretik ha Te viszed az alkatrészt, plusz néhány "olcsójános" képes lenne bevinni mindenféle kukázott szemetet, h szerelje be és még garanciát is vállaljon rá... hát egy frászt, igazuk van. Mert ő nem rendel meg akármit, csak azt amiről tudja h jó lesz bele... különben járhatna a bíróságra állandóan és az ügyvédek fellépi díja sem olcsó... :U

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák