Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz ncc1701 #47133 üzenetére

    Ilyenbe én is belefutottam párba már, de kedvesen dudáltam neki és előre engedett, majd utána elengedtem a gázt amikor láttam h jönnek szemből és vörösödött a feje vastagon, majd amikor elkezdett előzni akkor én is beleléptem... ha utolért akkor mindig megkérdeztem: "ugye milyen köcsög dolog!?" nem volt válasz általában... igen, amikor ők kerülnek a szerszám rosszabbik végére akkor általában bekapcsol az empátia...

    @Tom1939: ne bambuljon, figyeljen, ha bambul az veszélyes, ezért sem szeretem az idősebb korosztályt (65+) az úton, romlik a helyzetfelismerő képességük, lassabban pörög az agyuk, ezért nő a reakcióidejük... általában ezért is mennek lassabban, mazsolákra ugyanez igaz, "nyomd neki, maradj le vagy állj félre" mivel én visszaeső relatívgyorshajtó vagyok, nem szeretem ha sétakocsikáznak előttem, ha a nem tudja felvenni a forgalom ritmusát akkor nem való az útra.

    Abban az előzésben nekem elkezdett megindulni majd egyszercsak power elmegy, és 40km/h max, volt némi pánik, dudálás, húzódás, vészvillogó, szemből meg jött a Scania felirat 90-el... :DDD nem volt opcionális hogy segít e vagy a kamion frontálisan vagy őt szorítom le, de inkább kifizetem egy személyautó két oldalát, minthogy frontálisan találkozzak 40tonnával...

    Amelyik lassít az már szórakozik veled (előre megfontolt szándékú közúti veszélyeztetés vétsége, azt már években mérik), olyankor szoktam jobbra húzni, max repülnek a tükrök, akkor legalább megáll és rá tudom rúgni a lábára az ajtót amikor ki akar szállni emberkedni... :DD csak fontos h te legyél a gyorsabbb, törött sípcsonttal már nem lesz kemény, ne aggódj. :K aztán lehet betétlapot tölteni... csak azt tudnám hogy az ilyennek mi baja van a világgal, hogy nem egyedül él a bolygón? vagy kicsi a férfiassága és így kompenzál?

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák