Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz M_AND_Ms #46522 üzenetére

    Őszintén szólva, nekem ez most elégséges, a beszerelésre magamnak egy erős négyes alát adtam (mert biztosan tudok ennél jobbat is), a terméknek meg 1-est, de jó nagyot... ahogyan Hadházi László mondta: "... a hirdetés elérte célját.. Miért? Kifizetted, nem? te gyökér..."
    Úgyhogy igen, igazat adok neked, önmagamhoz képest szerintem tisztességes munkát végeztem és nem kellett a fél kocsit szétborítani hozzá, ami szerintem jó...
    A hátsó kamerához veszek rendes 3M-es kétoldalút (rendszámtáblához amúgy is kell megint) és felragasztom újra, hátha az jobb lesz mint amit adtak hozzá, mert az nem ér semmit...

    A tükör amúgy egészen jó, nem tűnik annyira "maszeknak", csak szokatlan inkább. Fényre sötétedik? Nekem ez fel sem tűnt eddig... :B

    A legjobb lett volna valami ilyen megoldás tisztességes képminőséggel:
    [link] vagy [link]
    De véleményem szerint ezeknek is csapnivaló lenne a minősége és többet ígér mint amennyit valójában tud... talán ezek diszkrétebben elrejthetőek lennének és a gyári tükörről sem kellene lemondani...

    Ha megnézed, akkor van egy "kiszögellés" az ajtókereten, én ott vittem végig a vezetéket felül, remélem nem tettem rosszul... ahogyan ki tudtam tapogatni, a kédergumi -ha a helyén van - a légzsák irányába meggátolja hogy leessen a kábel. Mjd kiderül, alul rövidnek bizonyult, hiányzott egy erős méter... :O

    Nem állítottam h ennél nincsen jobb, vagy hogy csúcsminőség, nem is ezen van a hangsúly, hanem azon hogy aki ide téved és megpróbálja ő is, ne kelljen ugyanazokat a köröket megfutnia mint nekem és ne tudják bepalizni mindenféle vacakkal...
    Félek a többi noname (kínai) cucc sem tud többet egy szállal sem, még a drágábbak sem... ;]
    Szeretnék azért egy hasonló körülmények között készült képet látni egy MR250-ből, hogy lássam az mennyivel tud többet, mert papíron egyformák... (a frászt, csak azt hazudják :U )

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák