Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Brogyi #45836 üzenetére

    Nah, azért nem... én még szívóbenzinesből sem láttam 6 liter alatti kocsit... BP-en, vagyis biztosan van (mint az indián síugró), csak én még nem láttam, a dízel (1,6CRDI) sem kosztol 6 alatt városban, az egy kamu. 6,2-t evett a corolla (1,4 VVT-i) kellemes tavaszi időben (18-20C) bejárt úton (tudtam mennyire van állítva a "zöld-hullám" és annyival mentem h ne fogjon meg a lámpa) éjjel 1kor... ennél ideálisabb körülmények nem lesznek neki.

    @tboldi: No para, nekem a Vitara is eszik fedkomp szerint 7.8-8.4 között, hogy hogyan hozták ki a gyári adatot nem tudom... Szerintem egy mai modern-nek mondható benzines autót ha főműsoridőben BP-en 8,5 liter alatt eszik télen, azt el ne hidd, az kamu. Ennyivel nem jobbak a mai utók.. és van egy ősi szólás rá (még ma is áll!): A csikókat etetni kell, különben nem húznak...

    @ncc1701: A tc-s fiúkat nem akarom bántani, de az utóbbi 10 évben csak a fát vágják maguk alatt a szakmailatlanságuk miatt... számomra egy nullák, vetekednek az autónavigátor-os srácokkal, persze mindkét helyen van még 1-2 okos ember, de a sok hülye elnyomja őket...
    Azért nem említek neveket, mert hátha olvassák ők is. ;]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák