Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz ncc1701 #45464 üzenetére

    Uraim, nyugalom. Ez nem km vagy gumigyártó vagy felkészültség kérdése, pusztán szerencse. Van akinek ritkán esik pofára a zsírosdeszkája, az enyém mindig, ennyi, nem vagyok szerencsés típus. A feltöltött képet vmi fémtörmelék okozta, amivel nincs is baj, előfordul, ennyi erővel ti is belemehettetek volna és most más mutogatná az elrettentő képet.
    Nem kell egy komplett autót magaddal cipelni, de gondolj bele hogy ez nem itthon történik, hanem mondjuk Szerbiában vagy Bulgáriában. Na ott hívd fel a "sárga angyalt", mi is a számuk? Naja... Vagy Svájc? Ott mennyiért is jön a tréler? Akkor nem olcsóbb bedobni egy mankókereket? ;)
    Mint fentebb is írtam nem vagyok szerencsés típus ezért számomra a teljesértékű pótkerék megfizethetetlen, én ettől alszom nyugodtan, más meg attól h fizet az Assistance szolgáltatásért, ez ilyen... :B

    Mellesleg velünk ugye ez volt a második ilyen eset, az elsőnél balfék voltam (lerántott a fűre és elrántottam a szalagkorláttól) azért lett akkora baj belőle, itt ő vezetett és megfogta, szerencséje volt h nem az elsőkerék, mert azzal neki sem sikerült volna...

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák