Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz blakey #45200 üzenetére

    Ez a része is igaz, de mint fentebb írtam a Kormoran 4évszakosát használjuk (jó magam is vezettem vele nem is keveset), bátran mondhatom hogy tényleg jobb nyáron mint az EcoContact5 (gyárilag azzal volt szerelve), de az egy ECO gumi, nem várok tőle csodákat...
    A kormoran előtt a téli szettel jobban muzsikált sónedves úton az Auris és kevesebbet sípoltak a biztonsági kütyük. (sípol egyet ha beavatkozik valamelyik, ne kérdezd miért, a szalonból így kaptuk, tesztautó volt 250km-el az órában)
    A corolla EnergySaver-el volt szerelve, utána lett rajta GY F1, hát ég és föld volt a különbség.
    A Vitara is EC5-el jött ki a szalonból, de nem fogom lecserélni, ha nem érzem biztonságosnak, akkor megy a kukába, de addig lejárom a mintát róla/eléri a 6évet, amelyik hamarabb bekövetkezik. (valszeg az utóbbi) Addig meg rettegjetek. ;]
    Majd utána kaphat SportContact-ot vagy nézek vmi normálisat rá, majd akkor megnézem a friss teszteredményeket és az alapján veszek vmit, ami nem horror árban van.
    De hogy legyen némi poén is benne, a Michelin CC+ most 53k/db 215/55R17 méretben, a szalonban meg a Yokohama téli szett felnire szerelve 260k... számoljatok. ;)

    @ncc1701: Én nem állok sorba, szezonon kívül szereltetek és magam teszem fel a felnit a parkolóban. Nyomatékkulcsom is van, mert olyan helyen dolgozom. ;) 6-7 évente egyszer megjelenek a gumisnál, de olyankor 10 percnél többet nem várok... Mindegyik kocsit oda hordom évek (10+) óta gumishoz, ez a Vitarával 4-et jelent, ebből 3-on 2 szett van, szerinted mennyire mosolyognak ha meglátnak? Mint a Tom&Jerry-ben, megjelenik a dollár a szemükben...

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák