Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    Azt a leborultszivarvégét... nem tudtam hogy ekkora indulatokat fog a 4évszakos gumi szítani (na ezt a szót tuti nem így kell leírni :B ).

    @dethroner: Erről megoszlanak a vélemények, a biztonság nem beárazható, de a gumigyártók azért megpróbálják... ;) A 4évszakos elég lehet egy várost el nem hagyó anyataxira vagy pl a szüleimnek, akik ha esik az eső vagy a hó vagy jegesek az utak, a garászból sem jönnek fel a kocsival. Az Auris alja makulátlan, holott 13 éves... életében kétszer látott havat, mindkétszer én indultam el vele (2 kerülettel arébbra és vissza), mert a többi éppen a szerelőnél állt sorba... Annak az autónak a bejegyzett csúcssebessége 150km/h, amit (tapasztalatból mondom) kizsírozott szakadékban zuhanva sem ér el...

    @pigmeus: Szerintem az új hbyrid-el ilyen tapasztalata senkinek sem lesz. Én novemberben vettem, de az még nem hybrid (hálaazégnek). Csillaggarázsban áll a kocsi, még nincsen ilyen gondom. Viszont ha belsejében pont az a jó, hogy a kutya után is ripsz-ropsz ki lehet takarítani, kell hozzá egy szivargyújtós porszívó meg egy csomag nedvestörlő (Lidl-s nettó gagyi, ha a kölykök hátsójára jó, akkor a kocsi műanyagjaihoz is). Egy körömkefe még jó szolgálatot tesz, de azért valami normálisabb huzatot vegyél rá. A kormányomról fentebb találsz képet, még a könyöktámaszt nem oldottam meg, mert közben a régi kocsitól megváltam és nem azzal voltam elfoglalva...

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák