Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Montesantos #44412 üzenetére

    Nekem annó sikerült nekitolatni egy ilyen beton vacaknak, ott jól jött volna a kamera, egyébként én is csak arra használom, hogy lássam van e valami a hátsó szélvédő alatti térben. (gyerek, betonkocka, demszky-fütyi (ez a zöld izé, mert pont olyan magas hogy nem látszik)) Bár előre egy csipogó jól jönne, mert nemrég az OBI parkolóban átszaladt előttem egy 1,5 éves kislány, és ha nem látszik ki a gépháztető fölött a sapija bojtja, úgy át megyek rajta mint a sicc... közvetlenül a Vitara orra előtt szaladt át, a szülők meg persze bealudtak.

    Igen, GLX-ben van távolságtartó, bár a GL+ AllGrip Vitarában is van talán, de ebben már nem vagyok biztos. A vészfékaszisztens meg nem tudom mit csinál éles szituban, ha szükség van rá azon kívül amit amúgy is tudna a többi kütyü (ABS/EBD, ESP), talán pár méterrel hamarabb megáll a kocsi azt hiszem. A távolságtartó a konkurenciához képest gyengébb, szerintem túl hamar fékez, egy Audi vagy egy Volkswagen sokkal később avatkozik be, és a facelift előttiben szeret hibával kikapcsolni, ezt nem tudom orvosolták e azóta...

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák