Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz 2ozzmexy #50813 üzenetére

    Azért a vezérlés csak nem ugrott át. :-)
    Nekem a Zsiguli is ezt produkálja, ha rossz az akksi. Xart nem hajlandó tölteni :-)
    Viszonylag tűrhetöen indította a vadgépet a hervatag akksi, de le kellett padlózni mikor már meleg volt a motor, hogy felgerjedjen a generátor. Gondoltam fesszab. Aztán kellett a kistrakiba egy akksi, ilyenkor mindig a Lada kap újat a trakiba megy a régi. És azóta frankó a töltés is. Nem mondom, hogy itt nem a fesszab halt meg. Az is lehet. Más is. De valamit mérni kéne mielőtt kiad 18at egy akksiért. Ja egyébként a tecsóban szerdán akciós volt megnemmondom melyik akksi, talán varta vagy bosch. Az 55ös 19ezerért. Alatta az átcimkézett perion ami ott valami boost az is 19 volt. Izé 12 Volt :-)))
    Egyszer írtam neked, hogy Opel valami irgalmatlan hibakódokat dobál meg 2x kell indítani és csak akkor tűnik el a csekk'n'dzsin. Aki nem ért hozzá komoly pénzekért komjútereket cserél benne, minden fittyfenét amit ír a hibakód és sose javul meg. Aki ért hozzá megveszi nyomott áron tesz bele egy új akksit és semmi baja tovább. Kérdezted, hogy általában érted mire vakerok, de akkor ezt nem. Na valami ilyesmi volt :-)

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák