Új hozzászólás Aktív témák

  • winbox

    senior tag

    Sziasztok! Van egy 2017-es SX4 S-crossunk. Az ablaktörlő lapát még az eredeti, ha töröltem vele balra, amíg az A oszlop fele ment gyönyörűen levitte, visszafele viszont pont szemmagasságban az A oszloptól kb 10-20 cm-től kezdődően egy elhomályosodott, kb 5cm széles csíkot húzott, amitől persze nem látom tisztán az utat. Igaz, 3-4 mp-en belül eltűnik, de sehol máshol nincs ilyen a szélvédőn, csak pont vezető szemének magasságában és tényleg nagyon zavaró, hogy addig ott homályos. Letisztítottam a gumikat, de nem használt, ezért úgy gondoltam 3 év alatt már rossz, így vettem egy Bosch Aerotwin AR654S első ablaktörlő párt, ami erre való és az a durva, hogy ugyanott, ugyan úgy húzza le :W Lemostam már többször is az szélvédőt, de egyszerűen nem tudom mitől lehet, mit csináljak. Illetve arra is gondoltam, hogy amíg balra töröl és kihúzza egy helyre a vizet, lehet visszafele visszahúz egy keveset magával? Nagyon zavaró így menni vele, ha használni kell az ablaktörlőt. Van valami ötletetek?

    hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

Új hozzászólás Aktív témák