Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Chereiose #48819 üzenetére

    Hatékony, jól működik a Vitarában a légbeömlő, az S-Cross felesleges ebben a kategóriában, nem kellett volna ilyen városi SUV-ba "emelni", mert nem illik a képbe, van egy kategória ami hiányzik a Suzukinál és egy jó kombi sokkal érdekesebb lett volna, szerintem. A Vitara legalább eleve az volt és csináltak belőle egy városiasabb modellt. Most vennék Suzukit akkor megint Vitarát vennék, a kiegészítőket meg ha ügyes vagy akkor bele tudod alkudni az árba. Mellesleg nem unalmas a beltere, S-Cross-é a semmi+1. Vissza olvasol akkor én is írtam, hogy miket alkudtam belle és összesen mennyiért vettem illetve úgy is mennyivel volt olcsóbb egy S-Cross-hoz képest. De az S-Cross-ról is írtak, szóval olvassgass, mert én is 2 hónapot olvasgattam más fórumokat (itt még nem volt sok tapasztalat), hogy el tudjam dönteni illetve már 90%-ban tudjam, hogy mit veszek milyen extrákkal, stb.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák