Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz ncc1701 #47567 üzenetére

    Attól még megtehetnék, és szerintem sok vásárló szemében ez nagy pirospont lenne...

    Amennyire érzékelem a Suzuki ki szeretne törni a régi "miautónk swift" kategóriából és próbál nyitni a jobb anyagi helyzetben lévő emberek felé is, mind minőségben mind árban. A Vitara, az S-Cross, a Swift és még sorolhatnám bőven túlszárnyalja a Suzukival kapcsolatos elvárásokat, mert ha egy nem Suzuki tulajnak azt mondod h itt az új Swift, neki a "miautónk stift" (mk2-3) ugrik be, a maga egyszerű design-ával, ABS-telen, klímátlan puritánságával, ami sok embernek kevés és sikítófrászt kapnak tőle, de most az új modellek, a ráncfelvarrások éppen őket célozták meg.
    Ezen emberek szemében jó pont lenne ha azt mondanák h x évig ingyenes szoftverfrissítés+térképfrissítés és kapnak pár új fency feature-t, ami ugyan csilli-villi, de a szomszédnak az álla leesik tőle... hogy konkrétan mi az igény azt nem tudom, de erre ott vannak a marketingesek... biztosan ki tudnak találni vmi hasznosat. És az csak szoftver, megírják, lefordítják, és csak fel kell tölteni a szervízeléskor és voilá, ott az új szolgáltatás, mégis úgy érzed mint ügyfél h nem csak addig érdekelted őket, amíg kicsengetted a verdát utána csak szálka vagy a körmük alatt...

    Nem rég egy kollégám nevetve mondta h a Vitara "csak egy Suzuki", mondtam oké haver, csücs, öv és kapaszkodj... ;] Így szállt ki: "na jó, ez már tényleg nem az a Suzuki" :U Mikor rájött h ülésfűtés meg telefontükrözés, tempomat, digitklíma, tolatókamera, akkor ő is azt mondta hogy ez tényleg nagy dobás, főleg ha olyan tartós lesz mint a régiek, akkor 10 évesen best-buy...
    Pedig ő egy levedlett német prémiummal jár...

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák