Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz tboldi #47181 üzenetére

    "Persze, de sok ember már döglött motort, meg mindenféle pénztemetőt vizionál, ha meglátja a számlálót. :D" Persze, és az a motor döglött is lenne ha mindezt városi araszolásban teszik bele a karbantartási utasítást az első napon nagyon messzire hajítva... messziről jött ember meg azt mond amit akar. :R

    "Úgyhogy inkább megtartjuk, amíg ki nem pusztul alólunk. De mondjuk másik, ugyanilyen megbízható, ingázós autót nem is találnánk ebben az ársávban. " TL;DR részben erre utaltam. ;)

    A szeretet csomag viszont adja, Sumos?

    Igen, Hankook nem a kedvencem, mert... most leírjam vagy ne!? (remélem nem kapok ki érte) leírom mert nem vagyok én PC igazgató: nem európai gyári, a profitot nem az EU-ban adózza le hanem a távol-keleti kormányoknak, így abból nem látunk viszont semmit sem, míg egy Conti, Misi keményen beszáll az EU GDP-jébe, így abból a pénzből talán vissza is csorog(na) valami, ha jó (lenne) a külpolitikánk, de ez mocskos fröcsögés részemről megint úgyhogy ismét elhatárolódom... :U

    @AMD_Power: "Klima nélkül mondjuk én sem vennék már autót. :(" Sajnos az éghajlati változás sem cáfol meg ebben, inkább a téligumi lesz lassan felesleges itt a fővárosban...

    @dethroner: "Most ez hogy? Gyárilag nincs benne magas sugárzó és ott középen van kialakítva hely ha utólag be akarod építeni?" Igen, a Vitarában sincsen, de bele lehet szereltetni, csak nem occsó és valami spec cucc, nem csak egy standard csipogó.

    @zzz03: Majd ha használod még egy kicsit akkor írd le a tapasztalatokat, mert nem olcsó és ha már kiad az ember ennyi pénzt rá, akkor érjen is vmit. ;] Főleg a kihangosító része érdekelne... (a többit túlkornyikálom :DDD )

    @Tigerclaw: "En top kategorias All Weather gumira valtottam. Sok embernek ez a legjobb, vagy nagyon optimalis valasztas. Viszont ilyen gumibol nagyon olcsot venni az mar nem csak fillerb****s, de mar veszelyesnek is mondhato." Azért azt hoztam fel, mert én azt vettem a pótkerékre, kettő fő kiválasztási szempontot vettem figyelembe: 1. ne "rotation" márkájú legyen 2. minél olcsóbb
    Ezzel azt értem el hogy Sumo ára alá mentem pótkerék ügyben, a teljesértékű pótkerekem került durván annyiba, mint Sumo-nál egy gyári mankókerék.
    Talán 34-36k között állt így meg és ebben minden benne van, de én sokszor hetekig járok rajta, szóval a mankó nekem nem megoldás a defektjavítótért meg akasztanám az autógyártókat. Egy "kukac készletet" még bedobtam tuti ami tuti alapon, a folyadékot meg eladtam egy kedves családnak (gondolom el kellett sütniük a sajátjukat...)
    A magyar autósok többségének bőven sok lenne egy Vredi Quatrac5, anyagilag is, közlekedés biztonságilag is és ökológiai lábnyom miatt is... a magyar úgyis járna rajta 5-6 évig, mert "nem megy annyit és különben sem hajt annyira". (lefordítom: csak verőfényes napsütésben száraz úton, az orvosig vagy a tesco-ig, odáig is 40km/h alatt lopakodó üzemmódban Véda/trafi előtt nagyot fékezve, hátha jár pénzvisszatérítés ha kevesebbel megy...) :B

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák