Új hozzászólás Aktív témák

  • TommyY2

    tag

    Sziasztok!

    Most lettem tulajdonosa egy SX4 S-Cross Boosterjet autónak. Azt szeretném megkérdezni, hogy tudja-e valaki, hogy hova menti a navigáció a kedvenceket és az előzményeket? Tehát arra lennék kíváncsi, hogy el lehet-e menteni őket, valamint bármikor visszaállítani?

    Azon kívül soha nem szerettem a Here térképeket, mivel Magyarországon sokat hibázik, én mindig a TomTom-ot, vagy az Nng-t használtam. Lehet esetleg helyettesíteni valamelyikkel a gyárit, vagy megvenni hivatalosan a TomTom-ot (tamogatja-e a fejegység)?

    Próbáltam megkeresni az Slda verziószámát, de sehol nem találtam. Tudjátok, hogy hol lehet megnézni, illetve mire érdemes frissíteni?

    Tudja esetleg valaki, hogy az Android autó-ban le lehet-e tiltani a telefon funkciót? Sokkal profibb az Slda saját telefon kezelője, de az AA használatakor az nem elérhető, ha jól néztem.

    A leírás említi a kettős zárrendszert, nekem nem sikerült működésre bírni, lehet, hogy nincs is benne?

    Még egy utolsó észrevétel, nálatok is van a kalaptartó és az ülés háttámlája közt 2-3cm hézag?

    Köszönöm a segítséget: TommyY

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák