Új hozzászólás Aktív témák

  • ett

    aktív tag

    válasz pjen #16665 üzenetére

    6 évet bírt a gyári. Másfél hete cseréltem le. Csak el lett gázosítva a verda és olyankor leveszik az akksisarut. Az meg olyan mintha cserélnél. Eddig akárhányszor volt levéve, mindig dögledezett utána. Az a vicc, hogy nem mindegyik suzuki csinálja. Az okát senki nem tudja. A lényeg, hogy nagyon ingadozik az alapjárat utána. A gyári 700 helyett 3-400-on jár a motor. Ha például menet közben sebességet váltok, azt gyorsan kell csinálni, mert különben leáll a motor. Kereszteződésnél elég szar tud lenni. Mindig játszani kell a kuplunggal. Tuti hülyének néznek. :) Vagy amikor jövök haza és állok be a ház előtt a helyemre, akkoris amint megálltam, tenném R-be, és megdöglött ha nem nyomok rá gázt. Van hogy ha ráindítok, akkoris egyből leáll, máskor meg szenved 3-400-as fordulaton és remeg az egész mindenség. Elég vicc kategória, hogy egy akksicserétől ilyeneket csináljon egy autó. 3 éves korában mentem "A mi autónk"-ba dolgozni, délutános voltam. Jövök ki éjfélkor, az autó nem indul. Nagyon örültem neki. Aztán vártam pár percet, megpróbáltam megint. Nagy nehezen beindult, jó hogy nem hagyott ott. Hazajöttem, akksi ki, fel a töltőre. Amint visszaraktam, produkálta a ledöglős hibát. Megkérdeztem a gyárban, hogy ez ennyire szar? Igen, sajnos ennyire szar. De nem mindegyik csinálja. Ez is érdekes. Kb. egy hét és elmúlik. Úgy is lett, elmúlt. Aztán 4 évesen lett elgázosítva, akkor levették megint a sarut. Újra dögledezett, egy hét után megint jó lett. Most másfél hete meg végleg megdöglött az akksi. Beletettem az újat, indult egyből szépen, de megint dögledezik. Viszont most jobban mint eddig és nem akar múlni. Már kezdem nagyon unni úgyhogy hétfőn elviszem, lássuk kitaláltak-e már valami megoldást rá. Csak nem akarom hogy legombolják a pénzt rólam, aztán a végén nem csinálnak semmit.
    Azért elég gáz, hogy egy akksicsere ilyet idézzen elő.

    Here's a little song I wrote, I hope you learn it note for note. Don't worry, be happy.

Új hozzászólás Aktív témák