Új hozzászólás Aktív témák

  • Reaper04

    aktív tag

    válasz Cheesy #7718 üzenetére

    "De tényleg igaz a mondás, a legjobban akkor tanuljuk meg a dolgokat, ha saját kútfőből jövünk rá a hogyanra és tapasztaljuk meg."
    Ezzel teljesen egyetértek. Régebben apu bütykölte az autónk én csak néztem, eltelelt egy két év, most már van sajátom, elköltöztem, nincs aki segít. De hála Istennek eddig boldogultam mindennel :)
    Télen nekem is megvolt életem első kerékcseréje, ugyan azt eljátszottam mint Te, hogy felemeltem és úgy akartam meglazítani a csavarokat :DDD
    Azóta már fejlődtem:
    1; Hátra hangszóró beszerelés, kalaptartó mod, kábel elvezetés
    2; Olaj, olajszűrő, légszűrő csere
    3; Távirányítós központi zár beszerelése, kábelezéssel együtt. (fú az durva volt, mit szenvedtem :N )
    4; Legutolsó pedig a kipuff cseréje. Mivel nincs aknám, beálltam a ház előtti árok fölé :) Teljesen jó volt. (Bár előtte kicsit megnyírhattam volna a füvet)
    5; Amin jelenleg is dolgozom, pontosabban csak próbáltam, de nem sikerült: A leömlő és a katalizátorhoz vezető cső közötti illesztést összetartó rugós csavar és tömítés cseréje.

    Csak annyira begyógyult a csavar, hogy a dugókulcs is elrepedt (pedig próbáltam csavarlazítóval, wd40-nel, rávertem párat kalapáccsa... semmi)
    Most ajánlották páran a légkulcsot, vagy a gázlámpát... de olyanom nincs, a szerelő meg pénzért dolgozik.
    Valakinek ilyen téren valami ötlete esetleg, amit otthon is kivitelezhető ?
    Üdv: Dave

Új hozzászólás Aktív témák