Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz dethroner #54773 üzenetére

    Sokszor írom, értő olvasás!
    Anélkül nehéz......

    A konkrét hazugság szövegedet elengedtem, de az mi szerinted, mikor kijelented, "és hogy nem 4.x a fogasztás pályán, klímával az tuti. "
    Lazán meghazudtolsz.
    Látom te vagy az alfa és az omega... ha te (vagy a csajod) nem tud egy bizonyos fogyasztást az nincs is.

    "csak kicsit nehéz elképzelnem azt, hogy valaki teljesen átlagos használat során 4 literekkel jár."
    Nem átlagos használatról beszéltem, hanem konkrétan 120-130-as tempóban való autópályán haladásról és nem 4 liter hanem 4,6.A többi passzol!
    "többnyire országúti tartalommal megtöltve 5,2 alá vinni a fogyasztást"
    Szépen terelsz.. Én nem többnyire hanem konkrétan autópályázásról beszélek!

    A mire lett kitalálva részt megint jócskán félreértetted, pedig leírtam! Nem azzal van a baj, hogy a swift ne lenne alkalmas szinte bármilyen feladatra, (én se véletlenül vettem) de a 160-as autópályázás az képzeld nem a reszortja, még akkor sem ha tudja! Ettől persze te (vagy a csajod) hajthatjátok 170-el is, csak aztán ne panaszkodjatok később......
    Amit belinkeltél az nem az a típus ami nekem van, innentől minden garfikonod és adatod, fals eredmény az én szemszögemből!

    Részemről lezárom ezt az értelmetlen és rám nézve sértő vitát.
    Persze ha te is lezárod a hazugozást.......

    [ Szerkesztve ]

    Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

Új hozzászólás Aktív témák