Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz AMD Power #51189 üzenetére

    Ne bántsd őket, másba nem tudtak belekötni. ;]

    Lomha az M15A? Hát nem tudom, lehetséges hogy lomha a 2,5 TDI-hez képest, de nem is egy liga. A szívóbenzines valóban lomha lesz ha 150+ LE-s turbódízel vasakhoz vagy szokva... Nem értem miért kell ilyeneket leírni, hogy egy motor "lomha", nem lomha, csak abban a ligában nincsen "ideges" motor, a felsőbb kategóriához pedig ne hasonlítsuk már, almát a körtéhez... :W
    Tudod aki kisteljesítményű autón tanult vezetni, az kellő alázattal (és türelemmel) viseltet a közlekedés többi résztvevője iránt, cserébe megtanul vezetni. Én mindig azt szoktam mondani h nincsen gyenge autó, csak olyan sofőr aki nem tud vezetni és sebességet váltani... Az 1,4 TwinPort G Astrának sincsen nyomatéka, 5 fővel meg a gyorsulása... inkább hagyjuk, ezért is szoktam országúton egy lendületből autózni vele, felgyorsítok 100-110-re és a tempomat hiányát kihasználva úgy játszok a sebeségemmel hogy ne kelljen hirtelen kilőni sehonnan és fel tudjam venni a forgalom ritmusát. Ha mégis beszorulok és előzni kell akkor visszadobom 3-asba, a jobb lábamat elhelyezem a hűtőben és amíg le nem tilt nyomom neki, a többit intézze el a fedkomp... ;] Nem akarok a Mondeo-kkal és A6-okkal egy tempót menni, mert nem képes rá fizikailag az autó, ennyi, én ezt hívom úgy hogy "megtanultam vezetni", tisztában vagyok az alattam lévő technika képességeivel és a sajátommal és el tudom ezt a párost helyezni a "közlekedési táplálékláncban", és ehhez még ész sem kell...

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák