Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz ncc1701 #47598 üzenetére

    Már megbocsáss, de ha jobban megnézed a képet, akkor látszik hogy az bizony nem teszkós... hanem Asia Center-es. :)) Viccet félre téve ezek legyenek minden autósnál... na jó, nem kell annyira túltolni mint én, de motorolaj, szélvédőmosó, izzókészlet, bikakábel, defektjavítókészlet, rendes pótkerék, vontatókötél, ék, emelő, kerékkulcs, vonószem, fékfolyadék, pumpa meg egy nyócastizesvillás legyen már...
    Ehhez képest lassan ott tartunk hogy EÜ láda sem kell egy autóba, nemhogy izzókészlet... régen megállítottak a sündőrök és közölték h
    "-kedves pista, tudja hogy nem ég a bal tompítottja?
    -nem én biztosúr... reggel még jó vót...
    - na akkor futás hátra az izzókészletért és cserélni nyomban, megvárjuk ha nem akar csekket..."
    Manapság meg? Jól van hölgyem, csak óvatosan, további jó utat és vigyázzon mert sok a hülye az utakon... jah, akik motornak néznek ki az éjszakában mikor jön szembe, mert igaz tavaly előtt égett ki, de kit érdekel, hiszen gizike gőzekének nem kell tudnia kicserélni...

    @pjen: Ha értesz hozzá és nem először adok krimpelő fogót a kezedbe meg 120W-os pákát, máskülönben nem biztos hogy olyan jó lesz. ;) Amúgy a legolcsóbb Asia Center-es 3500 körül van, akinek van gyereke az legalább ennyit... közben meg a gyerkőc szokott feszíteni a 65ezres biztonsági gyerekülésben, én meg sírógörcsöt kapok... de egy tartalék biztosíték nincsen már a madárnál a 20éves német prémiumban... de olcsójánoskodás az megy h nem kell bikakábel... ;]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák