Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    Ha már legutóbb szóba került, hogy hány fórumtársnak van fedélzeti kamerája, akkor megosztom veletek, hátha valaki hasonlóra adja a fejét, legalább a beszereléshez ad némi támpontot:
    Megrendeltem a dual tükörkamerát és hozzá egy 16GB-os kártyát:

    El is kezdtem beszerelni "Csősz úr videója" alapján:

    Majd amikor a hátsóhoz értem, levettem a a gumi kédereket, a kép magáért beszél:


    Ez valahol az A oszlop tetejénél indul és a C oszlop tetejéig tart, ez bizony a függönylégzsák...

    "Diszkréten" elhelyeztem...

    Szerintem nem feltűnő, viszont a ragasztó folyton elengedi, csavarozni nem akartam, mert nem fúrnám szét a 9 hónapos autót...

    És a lényeg:
    első kamera (1080p 25-30fps ingadozó)

    hátsó kamera (480p 30fps stabilan)

    Az ár és a meló:
    - szállítási költséggel 10240HUF volt a kamera
    - microSD kártya akcióan 3000HUF (Kingston Canvas Select plus 16GB)
    - kb egy óra fetrengés az autóban

    Ha összességében nézzük akkor megérte, a minősége nem az igazi (videóból vágtam ki a képeket), de a célnak megfelel, a rendszámok azért félig vannak kitakarva, hogy lássátok mennyire élesen látszik, ha valaki felismeri magát rajta (és szeretné ha leszedném a képeket innen) akkor kérem jelentkezzen privátban és kitalálunk vmit.
    Ami eddig tuti h zavaró, hogy állandóan tölteni kell, mert ha lemerül elfelejti az órát, a hirdetéshez képest fele annyit sem tud, ott írtak G szenzort meg parking monitort, na azt nem tudja, de azt már a dobozon sem írja... ;]
    A nagyobb tükör miatt látom a gyereket is a hátsó ülésen hogy mit művel, ultrakék, nem adja vissza jól a kép, de a projektoros LED fényszóró nem olyan zavaró ha követ.

    Eddig azt kell mondjam ennyit megért, de következőre tuti egy Navitel MR250-et szerelek be, mert a Lamax S7 dual még mindig túlárazott szerintem, a Xiaomi meg nem tud dual-t, ami meg minimum elvárás volt...

    Köszönöm ha végigolvastad! :DDD

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák