Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz dethroner #44169 üzenetére

    Tavaly nekem is ezt mondták év közben, mikor rendeltem az autót. Épp az volt az utolsó csepp a pohárban, hogy léptem vásárlás ügyben. Eddig amit ott mondtak bejött. Eltűntek modellek, a maradék meg minimális változással drágább lett, vagy épp sokkal drágább.

    Sok országban a vásárlók többségének nincs pénze magasabb kategóriás autót venni...sőt ugye a többségnek nincs pénze új autóra, legyen az akár olcsóbb kis autó. Vagy még jobban eladósodnak a bankoknak, vagy használt autót vesznek majd. Esetleg attól a pár gyártótól vesznek majd autót, aki még tart kisebb autót elérhető áron. Átrendeződhet a piac.

    Lehet hogy idén a Suzukinál már nem a Vitara és a S-cross lesz a listavezető, hanem a Swift. Az Ignis kisebb és drágább, valamint megosztóbb a dizájnja is. A másik kettő meg sokkal drágább. Nem biztos hogy jó döntés egy főleg kisautókat gyártó autógyárnak lemondani a kisebb autók eladásáról.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák