Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    válasz pjen #43145 üzenetére

    Nem értelmezed jól amit írtam. Az első kerék mögé gondolkodom a sárfogón, hogy a küszöbre ne verje fel a kavicsokat. Vagyis a saját autóm védeném.
    Tudom hogy a hátsó kerék verte rám a vizet, írtam is, nem vagyok hülye :) Miért akartam közelebb menni 5 méternél? Még a belvárosban se túl jó érzés 5 méternél nagyobb távolságból menni egy autó mögött, nem szeretek tötymörgőnek tűnni, haladnék dinamikusan, de a szemét kis olasz nem engedni az ilyet.
    Előző autónk Subaru volt, annak is volt fólia a hátsó sárvédő íven ahová a kerék verné a mocskot, hasznosnak tűnt.
    Abból mi bajom lehet hogy a műanyag dobba visszaveri a sarat? Az műanyag, és az eső vagy egy mosás és kész. Az előbb találtam néhány képet egy új swift tesztelésről, és a fotókon nagyon jól látszott hogy az első ajtó sarka és a küszöb által határolt kb tenyérnyi rész mennyi mocskot kapott a tesztút során.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák