Új hozzászólás Aktív témák

  • xmad

    őstag

    válasz Davidof92 #7811 üzenetére

    jaja fasza kagylóülés :) nekem is az kéne

    off:

    nagy az isten állatkertje.. ismeritek a gyakorikerdesek.hu-t?

    az egyik kérdés:

    Miért csinál úgy a kocsim h ovaja-vavaja-vajavajava-vajavaja?

    vmi ilyesmi hangok jönnek ki, amikor például gurulok és üresben vagyok és nem nyomom le a kuplungot. Ha lenyomom akkor elhallgat az anyjaparasztja de ha megint fölengedem megint elkezdi.. mi lehet ez?

    válaszok:

    Nem tudom, de jó szám lehet.
    Örökké cicereg a tekknó

    Hát,ezt már kapásból kitalálhattad volna!!

    Ha azt mondja: OVAJA-VAVAJA...VAJAVAJAVJA...

    Ekkor kéri a motor a vajat!

    De jól meg kell figyelni... mikor bevajaztad akkor után indítsd be és mikor beindítottad akkor rögtön kapcsold be a rádiót és ezt nyomd be: http://www.youtube.com/watch?v=6PDmZnG8KsM

    VOJA-VOJÁÁÁZSS!!! Ez biztos jó lesz így! Ha a fék is ezt csinálja,vajazd meg! ha a hengereket cserélsz akkor is vajazd meg! ha csak tankolsz,akkor a tanksapkát vajazd meg!! A Vaj az autónál mindenre jó! Még a gumikra is kenheted! (eredetileg a vajat autókhoz gyártották de aztán az ember rájött hogy kenyérre lehet kenni)

    Sok szerencsét Vojázs

    de úgy tünik nem elég erőteljes a természetes szelekció.. egy másik kérdés valószinüleg ugyan attól az embertől:

    A vajat tényleg az autókhoz találták fel?

    Olvastam itt egyik hszben hogy a később jöttek rá az emberek hogy kenyérre is lehet kenni, eredetileg autó alkatrészeket kentek be vele gondolom olaj helyett.
    Vagy ez hülyeség? Mai autóknak is jót tehet?

    válasz:

    Természetesen. Hiszen már a Bibliában is olvasni róla, hogy Ábrahám a hozzá (valószínűleg autóval) érkezőket is vajjal kínálta meg, valószínűleg az alkatrészek kopás elleni védelmét tartva szem előtt - de erre már nem tér ki külön a Biblia, hiszen ez evidens.

    :C :C :C :C :C :C

Új hozzászólás Aktív témák