Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz simonjoe #54281 üzenetére

    Jaj, hagyjuk már ezt. Egy-két kirívó eset van, de az tény hogy meg szoktak lepődni az előzékenységemen.
    Vasárnap egy majom kihúzta a gyufát, fel is jelentettem (pedig tudjátok rólam hogy nem szoktam ilyet): Megyünk este 7 körül hazafelé a Szentmihályin, hátul a csipet-csapat (2 kölök ülésben, egy közöttük) erre a jobb sávból bevág elém a majom úgy egy fél autónyival... se index, se tükör, csak áthúzta, de már láttam a mozgásából hogy magabiztos vérprofi sofőr lehet, úgyhogy elvettem. (nem hallgattam Dodor-ra :P ) Azért a Vitarával lehet egészségeseket fékezni, hát sikerült egy villogósat (villogott az ESP lámpa vadul). A legkisebb gyerek 7 hónapos, és kb 2 hete üll rendes gyerekülésben (nem menetiránynak háttal), hát félre kellett állnom hogy megnézem minden oké e vele...
    Igen, stabilan üll, nyakizmai megbírják a fejét, minden jogszabályi és egészségügyi előírás betartva (gyerekorvos is mondta hogy nyugodtan), ezért is mertem beleültetni a rendes ülésbe, de azért lássuk be, még egy felnőttnek is megrántotta volna egy akkora satuzás a nyakát... Gyakorlatilag olyan 70-ről óra szerint állóra satuztam hogy ne verjem telibe, kb 6-8m alatt és még így sem tettem volna oda a szerszámom a két lökös közé.
    Úgy felb***tam rajta magamat hogy hazavittem a családot és visszamentem a kapitányságra a kamerafelvétellel, feljelentettem a csicska görényt. ;]

    Versenyezni szeretnek velem is, de nem veszem fel a kesztyűt. Múltkor kérdezték egy ilyen megelőz majd visszalassít után hogy miért mosolygok? Mondtam hogy az elkövetővel együtt örülök hogy végre feláll neki valamire... ;]

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák