Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz dethroner #52309 üzenetére

    A tolatókamera funkcióhoz "rá kell kötni a vezetékét (piros) a tolatólámpa izzójára", hát nincsen rákötve (tudod ki fogja megbontani a gyári vezetékezést :U ), mivel a Vitara gyárilag fel van szerelve (GL+ esetén facelift óta) egy egészen faja tolatókamerával (na nem mintha használnám, 20 éve tükörből tolatok :DDD ), így okafogyott ez a feature benne.

    Azért kínlódom vele, mert a rendes kamerát folyton le kell venni és feltenni, ám utállok a két éves autóban indulás előtt gépészkedni... Mert nincsen annál idegesítőbb, mint amikor beül mindenki a kocsiba (gyerekeket, feleséget, kutyát rögzítem) és a sofőr még 10 percig tökörészik, miközben mindenki üll az autóban bekötve arra várva hogy induljunk már... A tükör kamera alig látszik, szinte észrevétlen a gyári napfény védelem miatt, a hátsó sem igazán látszik (lásd első kép), így okoztam már egy-két tahónak meglepetést vele (büntetőfékeztek előttem, ott maradtam mint szemtanú, majd a kiérkező járőrt meghívtam egy mozira ;] ). Ellenben egy 70mai eléggé észrevehető és nem szeretnék egy 30ezres kamera miatt 200k-ért szélvédőt is cseréltetni (fényeztettem már ajtót egy 5ezerforintos kínai rádió miatt), plusz addig nem állhat az utcán ugye, tehát ez mind plusz költség, ha meg felviszem mindig akkor gépészkedni kell, amitől agylobbot tudok kapni egy kétéves autóban, aminek az Infotainment System-ét akár hangvezérelni is lehetne (ha együttműködőbb lenne a robotasszony)... kicsit olyan mintha egy Tesla-ban savszintet kellene ellenőrizni minden indulás előtt... ;]

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák