Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    válasz Kornel #26507 üzenetére

    Kell még rá költeni. Már így is sokat költöttem rá, talán belefáradtam... Fiatalabb már nem lesz, 230k km után úgy is lesznek meglepi hibák (de ez bármilyen márkájú autóra igaz). Most 4 év alatt hitellel kiegészítve ki tudnánk fizetni egy új/=újszerű autót. 5 év múlva fogunk venni lakást és akkor már nem fog beleférni kocsihitel egy jövőbeli gyerek mellé. Plusz egyik kereset is ki fog esni akkor.
    Nem az én maximalista szemléletemnek való egy 200k km-t futott használt autó. Ha megtartanám, akkor nem kevés pénzt költenék fényezésre, chipelésre ( :D ), illetve ilyen olyan optikai tuningokra. Az értéke pedig úgyis lemegy a béka segge alá.
    Ki szeretném próbálni milyen amikor egy autóra évekig nem kell tankoláson kívül költeni és nem azon izgulni, hogy a sokat futott autó melyik alkatrésze fogy el épp a kövi hónapban váratlanul. Vagy mi fekszik ki az előző 2 tróger tulajdonos igénytelensége, spórolása miatt.

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák