Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz SRII #17382 üzenetére

    Hat érdekes a meglátásod. Nyilván nincs olyan presztízserteke mint egy Audi /BMW/Merci meg talán vw nek is de! A "jobb" az egy végtelen tág fogalom. Szvsz nincs olyan h jobb. Valami ebbe valami abba. Minőségibb mar van de ott mélyebben zsebbe is kell nyúlni.

    A tartossagra meg sztem ne menjünk bele :D Ez köztudott ,hogy tartossagba a Suzuki a nyerő. És nem azért mert elvagyok vakulva suzukitol mert tetszenek más autók is de nézzünk meg tartossagra más markát is , meg .....vhogy engem ez fogott meg ,meg suzukin is tanultam (sx4) es akkor döntöttem el h ilyet veszek.

    Most mar olyanokat gyárt viszonylag kedvező áron h tényleg meglehet nézni őket. Pld nézd meg az sx4 s cross. Vagy swift sport.
    A hitel miatt ne a suzit bántsd. En is vehettem volna fel hitelt es akk nem 400ert hanem kb egy millióért vehettem volna autot de nagyon nem tetszett nekem ez a hiteles dolgok igy inkább maradtam kp de kisebb autonal.

    Anyám 5evre vett anno egy scenicet részletre. Forint alapon. Neki sose ingadozott ilyen jelentősen.

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák