Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    válasz roberto211 #17380 üzenetére

    ja, nem a megfogalmazás részére írtam, hanem hogy Suzuki márkánál akarsz maradni.!
    őszinte leszek, és IGEN full kreténbe fogom nyomni :DDD
    Nekem ez a második suzuki autóm, így 31 évesen sajna nem adatott meg nekem az a sors ,hogy készpénzben kifizessem a kiszemelt autóm, a hitel meg tudjuk milyen, sajna ez első suzuki telepjárom a suzuki szalonban csak is úgy sikerült megválnom tőle(becserélni) jó áron, ha suzukit hozok ki helyette, sajna más választásom nem volt.
    Ezen a swift gsII még van hitel, 29k helyett fizetek több mint egy éve 48k (töke kamat mizéria miatt) 2009 végén vettem és még van hátra 5 évem kb, tudjuk ezen autók nem a minőség mintaképei.
    Szeretem , mert semmi baja, kötelező karbantartás és ennyi.
    De ha még egyszer úgy adódna(márpedig fog) nem suzukit fogok venni, abban biztos vagyok, nekem elég volt a suzuki márkából, ennyi pénzért ilyen árak hitelek(ha hiteles) mellet jobb, tartósabb, értékmegőrzőbb, minőségibb autót lehet vásárolni!
    Lehet fura egy suzuki topikban ilyent olvasni, nem is akarom lehúzni a márkát mert jó kis autók ezek, de ha van mód lehetőség és adott a pénz, 3. suzuki már nem kell.

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák