Új hozzászólás Aktív témák

  • anonymus89

    addikt

    válasz Doze #12673 üzenetére

    Mondjuk azt hozzátenném, hogy én az Ignist alig vezettem jó ha 100km-t lenyomta jogsi nélkül mert akkor még nem volt csak Bátyámmal mentünk el néha kipróbálni mit is tud meg néha faterral cseréltünk én vezettem haza Tiszavasváriból.
    6 alá sosem ment a fogyasztás autópályán nem sokszor jártunk vele de akkor persze picit nőtt a fogyasztás klíma nélkül. Az egyik úton lett kipróbálva akkor mentünk 5 személlyel 185km/h-t de inkább rá sem néztem a fogyasztásmérőre. :N
    Sx4-nél azért azt lehet érezni, hogy a súlyához kell az 1.5-ös motor viszont ezt tényleg nagyon eltalálták mert piszkosul stabil pláne a 195/60-as gumikkal. Én már tényleg nem nagyon tudnám összehasonlítani vezetés hiányában. Pedig nekem azt tetszett mikor beindul piszkosul jó hangja volt no de ez már régen volt.

    Esőben próbálgattam egyszer mikre képes sikerült 360°-ot csinálni ez az autó ami nem borul hanem inkább csúszik ésszerű határokon belül persze.

    [ Szerkesztve ]

    Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Új hozzászólás Aktív témák