Új hozzászólás Aktív témák

  • Ace Ventura

    addikt

    válasz Giot #8224 üzenetére

    Nem volt szivattyúcsere.Azt mondták, az vagy jó vagy nem jó.Vagy szív, vagy nem.Ennek normál hangja van.
    Menet közben nem érzem a rezonálást, csak alapjáraton. Ott elég érdekes dolgok vannak 500-ig is leesik, van hogy 1600-on beakad.Az alacsony fordulat meg a rezonálás fékezések után jelentkezik erőteljesen, főleg ha nagyobb sebességről hírtelen fékezek.
    Lambdát kijelezné szerintem is.Műszakin simán átmentem 3 hete, pedig nem ismerős csinálta.Idegen helyre vittem.

    Be vagyok, igen, de ott sem tudtak segíteni, és sajnos már a 4-ik autószerelő sem.
    2 márkaszervízben is voltam.Ott meg parasztok voltak, és lehúztak.

    Mindenki azt mondja, hogy koszos kormos a kocsi, vigyem fel pályára, és égessem jól ki.Ez már megvolt többször is, de nem változott semmi.

    Az egész egy kb 1 liternyi üres tankra betöltött keverékkel kezdődött, szerintem ott ment tönkre az injektor.De azóta ezt senki sem tudja konkrétan megállápítani, csak találgatnak.
    Nekem meg vedeli a benzint, és rezonál.
    Viszont a menettulajdonságai változatlanok megy rendesen, ahogy eddig is.
    Ismerősnek ugyanilyen gondja volt.Nem jöttek rá mitől, így eladta.....

    Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

Új hozzászólás Aktív témák